Кошик
245 відгуків
sketch.com.ua
+380 (73) 305-80-21

Акварельні маркери

Акварельні маркери - цікавий і відносно новий матеріал для малювання дітям і дорослим. Їх зручно брати з собою в поїздку і на пленер, щоб з їхньою допомогою створювати легкі акварельні малюнки.
Маркери чудово замінюють звичайні акварельні фарби, акварельні олівці і кисті, до того ж дозволяють легко наносити чіткі лінії і опрацьовувати дрібні деталі. Такі маркери безпечні для дітей, чорнило на водній основі. 
 
У акварельних маркерів може бути один або два наконечника-тонке перо для промальовування дрібних деталей, створення контурів і тонких ліній. В обов'язковому порядку вони оснащені пензлем c гнучким наконечником, легко приймають початкову форму. 
 
Яка основа для малювання підійде найкраще? 
 
Акварельная папір. Найкраще використовувати гладку, але не глянцевий папір, пухка швидко поглинає пігмент і не дає його розмити. Варто також врахувати, що на папері, швидко вбирає воду, штрихи будуть більш помітні, а заливка (покриття кольором великої площі) - менш рівномірною. 
 
Малюючи маркерами, можна легко застосовувати будь-які акварельні техніки: розмивати водою, змінюючи насиченість кольору до напівпрозорості, змішувати різні кольори, створювати плавні колірні переходи, наносити кілька шарів, отримуючи нові відтінки, робити відбитки штампів в техніці скрапбукінгу, при створенні авторських листівок. 
 
Як правильно зберігати маркери? 
 
Для того, щоб маркер не висох, при завершенні роботи ковпачок необхідно надійно замкнути. 
 
Двосторонні маркери правильно зберігати в горизонтальному положенні, так фарба буде розподілятися рівномірно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner