Кошик
247 відгуків
sketch.com.ua
+380 (73) 305-80-21

Папір

Художній живопис знайомий всім нам з дитинства. Однак, починаючи більш поглиблене навчання мистецтву, ми дізнаємося, що важливо не тільки, якими фарбами і пензлями працювати. Саме папір - запорука якісної роботи. Але як вибрати відповідну серед безлічі видів паперу, таких схожих на перший погляд?
Художній живопис знайомий всім нам з дитинства. Однак, починаючи більш поглиблене навчання мистецтву, ми дізнаємося, що важливо не тільки, якими фарбами і пензлями працювати. Саме папір - запорука якісної роботи. Але як вибрати відповідний серед безлічі видів паперу, таких схожих на перший погляд? 
Перш за все варто визначитися чим саме будемо малювати. 
Акварельная папір - підходить для акварельних фарб, маркерів, і будь-яких рідких фарб. Художній папір, як правило, буває трьох видів - грубозерниста, дрібнозернистий і гладка. Все залежить від того, як папір був спресована на виробництві. 
 
Грубозернистий папір (torchon або rough grain) отримує свою фактуру шляхом висихання без попереднього віджиму, вона ідеальна для виразних яскравих мазків, великих деталей, пейзажів , але не дуже підійде для малюнка, насиченого дрібними деталями і тонкими лініями. 
Мелкозернистий папір (grain fin) народжується під холодним пресом і має слабо виражену текстуру. Вона найоптимальніша для початківців акварелістів, тому що дозволяє цікаво попрацювати з поверхнею паперу і ретельно прописати деталі. 
 
Гладкий папір гарячого пресування (satin) хороша для ілюстрацій і роботи з деталями, а також для експресивних патьоків і бризок. 
Щільність варіюється від 150 г / м2 до 800 г / м2 
Ідеальним для акварелі є 100% бавовна. 
 
Пастельний папір відноситься до виду паперу для сухих технік. Яка б пастель у вас не була - м'яка, тверда, масляна, - необхідно забезпечити їй хороше зчеплення з листом. Виробники пастельній паперу домагаються цього за рахунок фактури, яка багато в чому впливає на результат роботи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner