Кошик
242 відгуків
sketch.com.ua
+380 (73) 305-80-21

Олівці

Малювання олівцями - цікаве заняття для доослих і дітей.
Кольорові грифельні олівці знайомі нам з дитинства. Вони дозволяють створювати чіткі лінії і розтушовувати колір, підходять для малювання і розфарбовування. Яскравість кольору і товщина лінії багато в чому залежать від якості і насиченості пігменту в складі грифеля, а також його твердості. 
 
Європейське позначення твердості: Н - тверді; В - м'які; F - середні; НВ - твердо-м'які. Звичне позначення Т - тверді; М - м'які; ТМ - твердо-м'які. Цифрові значення підсилюють літерні. Наприклад, 2Н твердіше, ніж Н. 4В м'якше, ніж В. Чим м'якше грифель, тим легше і яскравіше він малює. 
 
Спеціальна проклейка грифеля, яка часто застосовується у виробництві олівців преміальних брендів, оберігає грифель від поломки, наприклад, при заточуванні, що підсилює його міцність і збільшує термін служби олівця. 
 
Акварельні олівці - чудове поєднання «два в одному» кольорового грифельної олівця і акварельних фарб. М'які грифелі дають яскраву лінію і дозволяють створювати плавні переходи. Їх особливість в тому, що після того, як малюнок завершений, можна провести по ньому вологою пензликом і під дією води малюнок олівцем перетвориться в акварельний. 
Тригранні олівці, як правило, призначені для дітей від 3 років. {{1 }} 
Набір олівців з професійної серії - бажаний подарунок для художника будь-якого рівня підготовки. Такі набори пропонують багато відомих світових брендів художніх матеріалів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner