Кошик
242 відгуків
sketch.com.ua
+380 (73) 305-80-21

Фарби

Які бувають професійні художні фарби? В першу чергу, на думку спадають масло і акварель. Але в цьому списку можна виділити також гуаш і темперу. А ще, популярний акрил.
Напевно, найперша фарба, яка у вас була -акварель .. Адже саме аквареллю ми робимо перші малюнки в дитячому саду і в школі. Акварель розводиться водою, через що виходять гарні напівпрозорі малюнки, які, до речі, теж прийнято називати акварелями. 
 
 
Олійні фарби - одні з найстаріших фарб для художньої живопису. За допомогою олійних фарб у майстрів минулого виходило створювати дивовижні і живі портрети, насичені і яскраві натюрморти і реалістичні пейзажі. І все це завдяки певним властивостям цих фарб. 
 
Акрилова фарба є як в рідкому вигляді, так і в густому. Дуже швидко сохне, буквально за годину, легко змивається водою, але після висихання - немає. Колір при висиханні не змінюється, тріщин не з'являється. 
 
Мабуть, тільки гуаш може конкурувати з акрилом, адже вона теж універсальна і підходить практично для всіх видів поверхонь! Плюс, цій фарбі не потрібні спеціальні розчинники, як маслу. 
 
 
Темпера -Старий фарба для живопису. Це ще один вид фарби для малювання на полотні. Її назва означає «змішувати», в перекладі з латинської, а сама фарба має ряд цікавих властивостей. Не дарма ж їй писали художники часів Античності і Відродження.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner