Кошик
242 відгуків
sketch.com.ua
+380 (73) 305-80-21

Маркери

Маркери- універсальний і дуже популярний матеріал для творчості. Сьогодні все більше людей захоплюється малюванням за допомогою різних маркерів.
Маркери за своїм складом і призначенням поділяються на кілька видів 
 
Спиртові. Часто купують саме їх, так як вони універсальні і наносяться на будь-який матеріал: папір, пластик, залізо. Картинка стійка до вологи, тому стерти її можна тільки спиртовмісних засобами. При малюванні на поверхні колір проявляється миттєво, а спирт випаровується. 
Акрилові фломастери - найкращий вибір для малювання. Найчастіше застосовують при зовнішніх декоративних роботах. При нанесенні можна контролювати переходи і професійно змішувати кольору. Після висихання утворюється плівка, стійка до води. 
Маркери на масляній основі. Флакон маркера заповнений щільними перманентними чорнилом і призначений для малювання на керамічних, бетонних, гумових, кам'яних і скляних покриттях, тому такі фломастери широко використовується в будівництві і автосервісі. 
На водній основі. Застосовуються в роботі з паперовими поверхнями. Однак тут плавність переходів і змішання квітів неможливо, так як шар не змішується з подальшим. 
Крейдяні - це маркери, до складу яких входить рідка крейда, що дозволяє легко змивати його вологою ганчіркою або водою. Вони не ламаються, не кришаться і не бруднять одяг і руки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner